Zakład pogrzebowy Bydgoszcz. Zieleń Miejska prowadzi usługi pogrzebowe w Bydgoszczy.

Zakład pogrzebowy Bydgoszcz Zieleń Miejska mieści się przy ul. Czartoryskiego 13 i organizuje pochówki tradycyjne i urnowe, zarówno na terenie miasta, jak i poza jego obszarem.
Świadczymy usługi pogrzebowe na terenie całego kraju, zajmując się przewozem zmarłych z innych miast i pochówkami na wszystkich cmentarzach w regionie.

Co zrobić, gdy odszedł ktoś bliski:

Trumny

W naszej ofercie znajdą Państwo przeszło 40 modeli trumien różnych producentów, wytwarzanych zarówno z metalu, jak i drewna dębowego, sosnowego i topolowego.

Urny

Posiadamy urny drewniane, ceramiczne, szklane, kompozytowe, kamienne, metalowe i mosiężne. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom.

Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej pozwala nam zrozumieć potrzeby osób, którym przyszło żegnać najbliższych. Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji staramy się w sposób rzetelny i bezstresowy pomóc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych: począwszy od wyrobienia aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego, poprzez wszystkie formalności w parafiach i biurach cmentarnych, aż po godny pochówek. Informacji o zakresie usług, przebiegu i całkowitym koszcie ceremonii pogrzebowej udzielamy Państwu przed pogrzebem.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

– sprzedaż trumien, urn i grobowców
– przewóz zwłok (całodobowy przewóz zmarłych z domu, ze szpitala i innych miejsc zgonu zarówno w Bydgoszczy, jak i poza jej granicami)
– przechowanie zwłok w chłodni
– przygotowanie zwłok do pogrzebu
– kompleksowe zorganizowanie kremacji
– wieńce, wiązanki z bezpłatną dostawą na cmentarze
– uzyskanie Aktów Zgonu w USC
– tzw. rozliczenie bezgotówkowe (pozyskanie zasiłku pogrzebowego-wypłata gotówki natychmiast po wypisaniu faktury)
– profesjonalną obsługę pogrzebu
– prowadzenie pogrzebów przez Mistrza Ceremonii
– oprawę muzyczną pogrzebów (m. in. organy, trąbka, skrzypce)
– umieszczenie nekrologów we wszystkich regionalnych dziennikach
– zorganizowanie: fotografa, stypy zgodnie z życzeniem klienta
– usługi związane z Ceremonią Pogrzebową przeprowadzamy na wszystkich cmentarzach

Ponadto oferujemy:

– sprzątanie grobu po pogrzebie
– pielęgnację grobu, w tym: mycie pomników, wymianę kwiatów ciętych, odchwaszczanie, wygrabianie liści
– okolicznościową dekorację grobu (m.in. na Dzień Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Wielkanoc)

Administracja cmentarzy

Firma pogrzebowa Zieleń Miejska obsługuje cmentarze komunalne przy ul. Wiślanej, Kcyńskiej, Lotników, Grunwaldzkiej i Rynkowskiej, a także parafialne. Nasz zakład pogrzebowy usługami obejmuje wszystkie dzielnice miasta Bydgoszczy w tym Fordon, oraz okoliczne miejscowości takie jak: Łochowo, Osielsko, Białe Błota, Szubin, Brzozę, Nową Wieś Wielką, Koronowo czy Dobrcz.

Organizujemy pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, według życzenia klientów. Świadczymy usługi Mistrza Ceremonii, który w wyjątkowy sposób poprowadzi uroczystość pogrzebową.

Pracownicy naszej firmy stanowią wykwalifikowaną kadrę, doświadczoną w branży pogrzebowej, co pozwala nam na profesjonalne zorganizowanie pochówku osób najbliższych i ceremonii oficjalnych.

Nasza firma kredytuje koszty pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Mogą więc Państwo zorganizować pochówek rozliczając się w sposób bezgotówkowy z naszą firmą – bierzemy na siebie formalności związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS czy z tytułu emerytury wojskowej lub policyjnej.

Najbliższe pogrzeby w Bydgoszczy i okolicy: